В ОДУВС відбулось чергове засідання ректорату

Сьогодні, 24 січня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання ректорату.

На початку зібрання ректор вишу полковник поліції Дмитро Швець запропонував присутнім хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих внаслідок аварії гелікоптера у Броварах – працівників МВС, ДСНС та цивільних осіб.

Далі, перед початком розгляду питань, винесених на Порядок денний засідання ректорату, за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм працівники університету були нагороджені відзнаками МВС України.

Так, Почесна грамота МВС України вручена полковнику поліції Максиму КОРНІЄНКУ, проректору державного університету.

Нагрудним знаком «За безпеку народу» нагороджено полковника поліції Лілію МАТВЄЄВУ, завідувача кафедри теорії та історії держави і права.

Грамоти МВС України отримали:

Сергій КУДІНОВ, заступник начальника відділу матеріального забезпечення;

Віра ТАНАСІЙЧУК, завідувач відділення капітального будівництва відділу матеріального забезпечення;

Євген ГРИГОРАЩЕНКО, інженер-енергетик комунально-експлуатаційного відділення відділу матеріального забезпечення.