Викладач ОДУВС Костянтин Трішин став переможцем 1-го етапу Кубку України з таїландського боксу

З 2 по 5 лютого в Одесі проходив Перший етап Кубку України серед дорослих з таїландського боксу.

У ньому взяли участь 186 спортсменів з 14 областей України.

Викладач кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ Костянтин Трішин виступав у ваговій категорії 60 кг, провів два поєдинки та здобув впевнену перемогу.

Костянтин Трішин – Заслужений майстер спорту України з таїландського боксу, чемпіон світу (IFMA), п’ятиразовий чемпіон Європи (IFMA), чемпіон Cвіту та Європи серед професіоналів (WKF), володар чемпіонських поясів Era Europe Champion та Era Super Champion, 16-разовий чемпіон України з таїландського боксу, капітан національної збірної України.