Факультативне онлайн-заняття за участю доцента кафедри Школи права Північно-східного університету

Налагодження міжнародного співробітництва Одеського державного університету внутрішніх справ з європейськими та американськими закладами вищої освіти є одним із ключових завдань вишу.

Міжнародне співробітництво значно збагачує діяльність університету, розширює сферу інтересів та практичних результатів у науці, навчально-методичній роботі, підготовці кадрів, сприяє залученню колективу до світової культури. Інтеграція у європейську і світову освітню систему, і навіть підготовка фахівців світового рівня є визначальними чинниками для освітніх установ під час встановлення міжнародних контактів, організації та розвитку різнобічного співробітництва із зарубіжними партнерами.

Відділ міжнародного співробітництва ОДУВС всіляко сприяє налагодженню взаємозв’язків з викладачами вишів різних країн, аби забезпечити здобувачам вищої освіти можливість ознайомитися з особливостями правових систем, законодавства та державної служби в зарубіжних країнах.

Так, 22 листопада відбулось факультативне онлайн-заняття для здобувачів вищої освіти ОДУВС за участю доцента кафедри Школи права Північно-східного університету Stevie Leahy за темою: «Правова система США».

Під час лекції курсанти ознайомились з:

– судовою системою США на прикладі штату Массачусетс;

– класифікацією судових прецедентів;

– актуальними питаннями дискримінації за расовою приналежністю;

– основними положеннями етики адвоката;

– показниками, які свідчать про розподіл юристів за ознакою раси.

Наприкінці лекції відбулася жвава дискусія, під час якої доцентка радо відповіла на питання курсантів та ще більше поглибила їх знання.