• Українська
  • English
×

У МВС оголошено конкурс на кращу наукову продукцію у 2023 році

У Міністерстві внутрішніх справ України оголошено конкурс на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в апараті МВС, територіальних органах, закладах, установах і на підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.

Головними завданнями конкурсу є створення в підрозділах МВС умов для інноваційного розвитку, підвищення якості навчальних та наукових видань, мотивація до активної видавничої діяльності, а також удосконалення системи профорієнтації та добору кандидатів на навчання, популяризація відомчої освіти та науки.

У конкурсі бере участь продукція, підготовлена працівниками структурних підрозділів апарату МВС, Головного сервісного центру МВС, закладів, установ, підприємств, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби України та Національної поліції України та ін.

Організація та проведення конкурсу здійснюється Департаментом освіти, науки та спорту МВС, а базовим закладом для його проведення в цьому році визначено Одеський державний університет внутрішніх справ.

Додаткова інформація, умови та строки проведення конкурсу за посиланням: https://osvita.mvs.gov.ua/news/u-mvs-ogolosheno-konkurs-na-krashu-naukovu-naukovo-tehnichnu-ta-proforiyentacijnu-produkciyu-u-2023-roci

Запрошуємо всіх зацікавлених до участі в конкурсі!

Перейти до вмісту