Тренінгове бінарне заняття спільно з інструкторським складом навчального центру “SAR”

Старшим викладачем кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Вадимом БУТЕНКОМ  спільно з інструкторським складом навчального центру “SAR”, в рамках меморандуму про співпрацю, проведено тренінгове бінарне заняття за темою: ” Тактика надання допомоги в бою”.

Під час заняття здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитись з протоколами надання допомоги постраждалим в бою та під час надзвичайних ситуацій. Також студенти мали можливість ознайомитися з комплектацією сучасної індивідуальної аптечки військовослужбовця (поліцейського) та практично відпрацювати протоколи надання допомоги під час критичної кровотечі.

Дякуємо нашим партнерам за допомогу у проведенні тренінгового заняття.