• Українська
  • English
×

Система «Custody Records»: позитивний досвід впровадження в підрозділах Національної поліції України

Про ефективне впровадження системи «Custody Records» в підрозділах Національної поліції України курсантам Одеського державного університету внутрішніх справ розповіла начальник відділу моніторингу автоматизованого обліку дій із затриманими особами Управління дотримання прав людини ДГІДПЛ НПУ капітан поліції Олена Дмитращук.

Спікер звернула увагу на призначення проєкту та невід’ємні складові елементи «Custody Records», серед яких: забезпечення інфраструктурних умов у підрозділі поліції (зонування), система відеонагляду 24/7, призначення інспектора з дотримання прав людини, підключення до ІП «Custody Records» ІПНП України поліцейських,  дотичних до процесу затримання, та дистанційний зовнішній контроль (моніторинг) за діями в системі.

Очільниця відділу УДПЛ представила типову схему зонування підрозділу поліції та окремо зупинилася на нормативно-правових вимогах до облаштування приміщень, їх технічному оснащенні та розташуванні камер відеоспостереження.

Майбутні офіцери поліції мали можливість побачити на відео, як працює інформаційна система на практиці, дізнатися про ролі поліцейських при внесенні інформації до ІП «Custody Records», зокрема, працівника поліції, який здійснив затримання, інспектора-чергового, інспектора з дотримання прав людини.

На завершення зустрічі Олена Дмитращук наголосила, що «Custody Records» – це сучасна система, яка покликана забезпечити захист прав затриманих та гарантувати безпеку поліцейським.

Перейти до вмісту