Під час ранкового шикування ректор ОДУВС відзначив учасників міжнародного шахового турніру

Сьогодні під час ранкового шикування ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро Швець відзначив учасників 4-го щорічного міжнародного шахового турніру серед університетських команд зі всього світу.

Змагання проводились дистанційно на платформі Zoom. У турнірі взяли участь близько 500 шахістів, які представляли 117 студентських команд з майже 70-ти університетів із 25-ти країн світу всіх континентів.

Сертифікатами за участь у міжнародному онлайн-змаганні серед команд закладів освіти нагороджені представники команди ОДУВС, а саме:

Кравчук Максим, курсант 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

Кобрін Артур, курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

Ірина Щербак, курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.