Під час патрулювання курсанти ОДУВС врятували старенького, у якого стався напад

Днями під час патрулювання у Приморському районі Одеси четверо курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ, у групі зі старшим інспектором ВК ГУНП в Одеській області капітаном поліції Леваном Чікваідзе, помітили літнього чоловіка у судомах, який лежав на проїжджій частині.

Підійшовши до старенького, поліцейські побачили, що у нього, імовірно, стався напад, та невідкладно почали надавати домедичну допомогу і викликали карету швидкої. Вже за лічені хвилини чоловіка передали медикам та шпиталізували.

Всі курсанти навчаються на факультеті підготовки фахівців для органів досудового розслідування – це рядові поліції Олександр Єфимов, Андрій Короленко, Євгеній Романов, Богдан Слодовнік. За сумлінне виконання службових обов’язків курсантів відзначено подяками Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Наразі громадянин знаходиться у лікарні, йому проведена операція, яка врятувала його життя. А правоохоронці встановлюють його особу і розшукують близьких.