• Українська
  • English
×

Підписання Угоди про співпрацю ОДУВС з Institute of Criminal Sciences and Applied Criminology

В Одеському державному університеті внутрішніх справ активно розвивається співпраця з іноземними партнерами та закладами вищої освіти. Сьогодні, 16 березня, Угоду про співпрацю підписали ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець та ректор Institute of Criminal Sciences and Applied Criminology (Республіка Молдова) Валерій Бужор.

Institute of Criminal Sciences and Applied Criminology – науково-дослідний та освітній заклад, який здійснює підготовку фахівців за відповідними освітніми програмами: право; психологія; безпека підприємництва та особистості; кримінологія.

Визнаючи важливість і цінність двостороннього співробітництва в сфері освітньої діяльності, керуючись бажанням подальшого розвитку співробітництва між сторонами, з наміром сприяти розвитку двосторонніх відносин шляхом постійного обміну інформацією, досвідом і знаннями, дотримання національного законодавства обох держав і міжнародних зобов’язань, підкреслюючи рівність прав сторін, взаєморозуміння та прагнення до взаємної мети, сторони домовилися про наступне:

встановлення та підтримку зв’язків між сторонами;

реалізацію проєктів щодо обміну науково-педагогічними працівниками та здобувачами вищої освіти;

удосконалення академічного викладання та вдосконалення особистісного розвитку;

підвищення кваліфікації спеціалістів, викладачів, аспірантів й студентів, курсантів;

залучення сторін до наукових заходів (симпозіумів, конференцій, семінарів, вебінарів, круглих столів);

розвиток можливостей підтримки публікаційної діяльності вченого;

обмін навчально-методичними матеріалами, документацією.

Перейти до вмісту