Профорієнтаційний захід в Доброолександрівському ліцеї Дальницької сільської ради Одеського району

Днями в Доброолександрівський ліцей Дальницької сільської ради Одеського району завітали представники Одеського державного університету внутрішніх справ, а саме: старший викладач кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки Євгеній ПРОСКУРНЯ та курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Профорієнтаційний захід було проведено для випускних класів ліцею за участі директора та викладацького складу.

Випускників було ознайомлено з історією університету, висвітлено напрями підготовки фахівців та правила вступу до закладу вищої освіти.

Також було проведено майстер-клас з гирьового спорту за участю вихованців секції університету, загальну розминку та змагання серед учнів 11-х класів.

Згодом активних учасників змагань, призерів та переможців було нагороджено грамотами. Керівництво ліцею відзначило курсантів ОДУВС листами подяки.