• Українська
  • English
×

Професор ОДУВС набувала міжнародного досвіду з протидії наркозлочинності на тренінгу в Угорщині

Делегат від Одеського державного університету внутрішніх справ – професор кафедри кримінального права та кримінології доктор юридичних наук, доцент майор поліції Ганна Собко, за сприяння Департаменту освіти, науки та спорту МВС України, відвідала навчальний курс Агентства Європейського Союзу з підготовки працівників правоохоронних органів (CEPOL) та проєкту «Навчання та оперативне партнерство проти організованої злочинності» (TOPCOP) у м. Будапешт (Угорщина).

Тренінг орієнтований на досвідчених слідчих, оперативників, аналітиків, прокурорів, а також представників закладів вищої освіти МВС України. У ньому взяли участь 24 правоохоронці з України, Азербайджану, Грузії, Молдови. До складу делегації від України увійшли представники Департаменту стратегічних розслідувань, карного розшуку, а також представники закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ з ОДУВС та ДДУВС.

Навчання надавалось експертами у сфері організованої злочинності, а саме: незаконного обігу наркотиків (поліція, прокуратура, приватний сектор, EMCDDA, Європол), експертами з розробки навчальних програм. Стратегія навчання спрямована на підготовку учасників, орієнтуючись на інтерактивний, спільний і практичний підхід презентації, включаючи групову роботу з імітацією реальних життєвих ситуацій.

Основними тренерами виступили представники поліції та аналітики з Франції, Бельгії, Великобританії, які мають власний досвід участі у документуванні та розслідуванні наркозлочинів, діяльності приватних секторів у боротьби з накрозлочинністю.

За підсумками проходження навчального курсу учасники отримали сертифікати.

Враховуючи досвід, отриманий під час навчального курсу «Протидія наркоторгівлі», було прийнято рішення про впровадження його у діяльність – створення на території ОДУВС навчальних полігонів з документування і розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних з наркоторгівлею.

 

Перейти до вмісту