• Українська
  • English
×

Професорка ОДУВС взяла участь у субрегіональному тренінгу з розслідування воєнних злочинів

З 6 по 10 лютого у м. Кишинів (Республіка Молдова) відбувся субрегіональний тренінг «Розслідування воєнних злочинів» для співробітників правоохоронних органів України та Республіки Молдова, організований CEPOL – агентством Європейського Союзу, яке об’єднує старших офіцерів національних поліцій ЄС з метою підготовки до боротьби з транскордонною злочинністю, забезпечення громадської безпеки і правопорядку.

У заході взяли участь співробітники Центрального апарату Національної поліції України, працівники поліції Республіки Молдова, а також представники закладів вищої освіти системи МВС України, серед яких завідувачка кафедри кримінального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ д.ю.н., професор підполковник поліції Ганна Тетерятник.

Під час тренінгу представниками Міжнародного кримінального суду (МКС) та європейськими тренерами були висвітлені важливі питання діяльності Міжнародного кримінального суду, міжнародного гуманітарного права, взаємодії національних правоохоронних органів з Міжнародними трибуналами та МКС, а також актуальні аспекти розслідування воєнних злочинів. Учасники програми обмінялися досвідом і знаннями та отримали сертифікати про проходження тренінгу.

Перейти до вмісту