• Українська
  • English
×

Представники Центру гендерної освіти ОДУВС долучилися до конкурсу арт-малюнку: «Домашнє насильство, агресія, війна»

З 15 квітня по 15 травня Департаментом праці та соціальної політики Одеської міської ради спільно з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Національного університету «Одеська політехніка» та Радою молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації проводився конкурс арт-малюнку на тему: «Домашнє насильство, агресія, війна».

Конкурс проводився задля привернення уваги до проблем війни, агресії та домашнього насильства. До участі в конкурсі запрошувались студенти, аспіранти та представники творчої молоді, які цікавляться проблемами конкурсної тематики.

Захід був організований в рамках реалізації Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та Державної Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року.

За результатами конкурсу був виданий збірник матеріалів, в якому опубліковані арт-малюнки на конкурсну тематику від авторів з різних регіонів України, що говорить про актуальність даної теми серед творчої молоді.

Сьогодні, 23 травня, на базі НУ «Одеська політехніка» за сприяння у проведенні конкурсу урочистими подяками були відзначені представники Центру гендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ. Окремо курсанти 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ОДУВС були заохочені за активну участь у конкурсі.

Перейти до вмісту