• Українська
  • English
×

Представники Ради молодих вчених ОДУВС взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених

Одеський державний університет внутрішніх справ повідомляє про успішну участь представників Ради молодих вчених університету у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених, організованій Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ. ОДУВС виступив співорганізатором наукового заходу.

Конференція, що відбулася 3 травня, стала місцем обміну ідеями та знаннями між молодими вченими з різних університетів системи МВС України. Учасники висловили свої думки щодо актуальних проблем розвитку науки в умовах воєнного стану та поділилися напрацюваннями у своїх сферах досліджень.

Представники Ради молодих вчених Одеського державного університету внутрішніх справ активно брали участь у роботі конференції та продемонстрували свої дослідження.

В рамках роботи конференції старший науковий співробітник Науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу Одеського державного університету внутрішніх справ, голова Ради молодих вчених ОДУВС кандидат юридичних наук Ігор БИКОВ виступив з доповіддю на тему: «Сучасний стан, тенденції та перспективи розвитку науки в Україні в умовах війни».

З доповіддю на тему «Особливості застосування сучасних інформаційних технологій, систем та засобів захисту інформації в умовах воєнного стану» виступила професор кафедри адміністративної діяльності поліції Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Вікторія ТОМІНА.

Крім того, в роботі конференції взяли участь доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент Ольга ВОЛОКІТЕНКО з темою «Актуальні питання протидії насильству в Україні в умовах війни» та старший викладач кафедри адміністративної діяльності поліції, фахівець відділу міжнародного співробітництва ОДУВС доктор філософії в галузі права Анастасія БОКСГОРН з темою «Державна політика у сфері забезпечення прав людини в умовах воєнного стану».

Участь у таких заходах дозволяє молодим вченим налагоджувати зв’язки зі своїми колегами та іншими вченими, що може бути корисним для подальшої роботи та досліджень.

Одеський державний університет внутрішніх справ вітає представників Ради молодих вчених з успішною участю в конференції та бажає подальших здобутків у науковій роботі.

Перейти до вмісту