• Українська
  • English
×

Представники ОДУВС взяли участь у роботі конференції Асоціації європейських поліцейських коледжів «Віртуальна реальність у навчанні поліції»

12 та 13 вересня полковник поліції Максим Корнієнко, проректор університету, доктор юридичних наук, професор та Тетяна Волошанівська, начальник відділу міжнародного співробітництва, кандидат юридичних наук, доцент взяли участь у роботі конференції Асоціації європейських поліцейських коледжів (далі – Асоціація, АЄПК) «Віртуальна реальність у навчанні поліції», яка відбулась у м. Прага (Чеська Республіка).

81 учасник з 24 країн-членів Aсоціації відвідав конференцію та поділився своїм досвідом використання технологій віртуальної реальності за профільними напрямами діяльності та під час підготовки поліцейських.

14 вересня було підписано Меморандум про вступ Одеського державного університету внутрішніх прав в Association of European Police Colleges (далі – Association, AEPC). Після підписання President AEPC Norbert Leitner вручив представникам університету сертифікат про членство в Асоціацію та фірмовий кристал.

Поліцейські університети, академії та школи поліції з країн, які входять до числа асоційованих членів організації, мають додаткові можливості для співробітництва, організації академічної мобільності, підвищення кваліфікації викладачів та тренерів закладів вищої освіти, а також вільного обміну досвідом між професіоналами за профільними напрямами діяльності.

Участь делегатів університету у заходах мала на меті покращити співпрацю з університетами в Європейському Союзі, які спеціалізуються на навчанні поліцейських, покращити професійну компетентність, активізувати співпрацю із науковою спільнотою країн-партнерів та обговорити актуальні питання щодо використання інноваційних методів навчання при підготовці майбутніх поліцейських.

Перейти до вмісту