Представники вишу долучилися до міжнародного тренінгу з реагування на загрози, пов’язані з джерелами іонізуючого випромінювання

23 та 24 січня в м. Відень (Республіка Австрія) за участю представників Департаменту освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України, закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління МВС, Державної інспекції ядерного регулювання України та Управління радіологічної безпеки Національної адміністрації з ядерної безпеки Міністерства енергетики Сполучених Штатів Америки розпочато пілотний міжнародний тренінг з реагування на загрози, пов’язані з джерелами іонізуючого випромінювання.

Зазначений тренінг організовано Управлінням радіологічної безпеки Національної адміністрації з ядерної безпеки Міністерства енергетики Сполучених Штатів Америки (NISA) в межах реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Покращення стану захищеності та реагування стосовно джерел іонізуючого випромінювання в Україні».

Представники Одеського державного університету внутрішніх справ вперше брали участь у навчальному курсі «Реагування поліції на неправомірні дії, пов’язані з джерелами іонізуючого випромінювання під час їх використання, зберігання або транспортування».

Науково-педагогічним складом вишу відмічено актуальність проблематики, високий рівень методичного забезпечення та використання сучасних методів викладання тренерами (інструкторами) курсу.

Дякуємо нашим міжнародним партнерам за можливість долучитись до проєкту та сподіваємось на подальшу співпрацю у цьому напрямку.