• Українська
  • English
×

Представники вишу відвідали поранених захисників України

Вшановуємо добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну.

Т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції підполковник поліції Олександр Головацький разом з курсовим офіцером 3-го курсу старшим лейтенантом поліції Оленою Кравчук та ад’юнктом кафедри теорії та історії держави і права підполковником поліції Ольгою Корженко відвідали наших героїчних чоловіків.

Наші захисники ділилися пережитими подіями під час здійснення бойових завдань на Миколаївщині та Херсонщині. Вони не втрачають надії та після одужання мріють повернутися до своїх побратимів, які досі боронять нашу країну від російських окупантів! Вірять, що обов’язково переможе наша Україна!!!

Канадський кларнетист Юліан Мілкіс, який приїхав до Одеси підтримати місто у першу річницю з початку російської війни проти України, відвідав та підтримав бойовий дух захисників, зігравши музичні композиції.

Для підняття настрою наших добровольців виступили актори Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного.

Нехай кожна людина живе в мирі та спокої. Нехай збуваються усі мрії. Все буде Україна!

Перейти до вмісту