• Українська
  • English
×

Практична складова навчального процесу – запорука якісної підготовки майбутніх правоохоронців

10 березня представниками слідчого управління ГУНП в Одеській області спільно з кафедрою кримінального процесу університету на базі слідчого управління було проведено комплексне заняття з курсантами 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Заняття відкрив начальник слідчого управління ГУНП в Одеській області полковник поліції Микола Кащук та його заступник – майор поліції Олександр Федорчук.

Лекцію про порядок прийняття заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та їх реєстрацію в ЄРДР провела начальник відділу розслідування злочинів у сфері службової та господарської діяльності підполковник поліції Ірина Городник.

Про питання, які виникають на практиці під час затримання особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, та діяльність підрозділів детективів розповів начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів майор поліції Вадим Зелінський.

На спеціально облаштованих локаціях – місцях дорожньо-транспортної пригоди та умисного вбивства практичні заняття за відповідною тематикою були проведені начальником відділу розслідування злочинів у сфері транспорту майором поліції Дмитром Слютою і фахівцями відділу автотехнічних експертиз Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз, а також старшим слідчим в ОВС СУ ГУНП в Одеській області – криміналістом підполковником поліції Павлом Михайловським.

За результатами практичної частини занять курсанти склали протоколи огляду місць події та схеми до них.

Під час підведення підсумків керівник слідчого управління поліції Одещини полковник поліції Микола Кащук наголосив на важливості поєднання теорії і практики при підготовці слідчих, та відзначив: «Ці навички є базовими для гарного слідчого, адже від першочергових слідчих (розшукових) дій залежить подальша доля розслідування. Подібне практичне заняття з нашими майбутніми колегами – перше, але не останнє».

Перейти до вмісту