ОДУВС ТА ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД УКЛАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Одеський державний університет внутрішніх справ та Одеський апеляційний суд уклали між собою Меморандум про співпрацю. Така взаємодія допоможе у формуванні високого рівня суспільної відповідальності майбутніх правників, підвищенні рівня правової культури та свідомості курсантів і студентів.

Співпраця передбачає створення належних умов для проходження навчальної та інших видів практики в апеляційному суді для поглиблення практичних знань та навичок, залучення обох сторін до викладацької та наукової діяльності, розроблення навчальних програм та матеріалів, проведення спільних заходів тощо.

Ректор вишу полковник поліції Дмитро Швець та в.о. голови суду Андрій Дришлюк підписали Меморандум про співпрацю та запевнили у взаємному прагненні забезпечити максимальну ефективність обумовлених заходів для досягнення спільних цілей.