• Українська
  • English
×

ОДУВС подав заявку на членство в Національному консорціумі ORCID

Одеський державний університет внутрішніх справ подав заявку на членство в Національному консорціумі ORCID. Метою створення Національного консорціуму було зробити доступним для кожної наукової установи України інструменти для ідентифікації досліджень та відстеження впливу таких досліджень на рівні наукових установ.

Ліцензійна угода, яка була підписана між ORCID та Державною науково-технічною бібліотекою України, дозволить українським університетам та науковим установам безкоштовно користуватися додатковими інструментами та розраховувати на технічну підтримку. Кінцевою метою такого кроку є якісне підвищення управління наукою, повторне використання наукових даних та збільшення ефективності наукових досліджень в Україні за рахунок покращення інтеграції дослідницьких систем, процесів і якості наукових даних.

Більш широке застосування ORCID допоможе українським установам розвивати дослідницьку систему, економлячи зусилля на її адміністрування. Крім того, передбачені вдосконалення систем та процесів, що інтегруються з ORCID відіграють важливу роль у наданні допомоги університетам в імплементації політики відкритого доступу. В цьому контексті ORCID полегшує робоче навантаження дослідників щодо забезпечення дотримання вимог відкритого доступу, роблячи дослідження більш помітними та відкритими, а також створюючи можливості для міжнародного та міждисциплінарного співробітництва.

Перейти до вмісту