ОДУВС гостинно зустрічав майбутніх вступників

В Одеському державному університеті внутрішніх справ пройшов черговий День відкритих дверей для майбутніх вступників. Молодь мала нагоду дізнатися більше про спеціальності, умови вступу до вишу у 2024 році та професійні перспективи.

Гостей заходу зустрічали декани факультетів, викладачі, курсанти та студенти університету.

Дізнавшись про особливості цьогорічної вступної кампанії, присутні мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою вишу та сучасними навчальними полігонами, які використовуються для практичного відпрацювання набутих знань.

Сьогоднішні профорієнтаційні заходи традиційно були дуже насичені, адже свої підрозділи представили й поліцейські батальйону поліції особливого призначення, спеціалісти-криміналісти, кінологи кінологічної служби, представники Управління поліції охорони в Одеській області та Управління патрульної поліції Одещини.

На завершення усі присутні мали змогу отримати вичерпні відповіді на запитання щодо вступу до ОДУВС.