На базі ОДУВС проведено дистанційне регіональне навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства

Сьогодні, 22 вересня, на базі Одеського державного університету внутрішніх справ проведено дистанційне регіональне навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства (обмежень, заборон), а також правил етичної поведінки для працівників територіальних органів МВС, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС, в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Захід відкрив ректор університету доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України полковник поліції Дмитро Швець.

З вітальним словом до учасників та присутніх звернувся начальник Управління запобігання корупції МВС України Анатолій Фодчук, який зазначив, що запобігання корупції в умовах воєнного стану набуло ще більшого та гострого значення, тому обговорення різних проблемних питань антикорупційного законодавства допоможе не тільки виявити та уникнути нових корупційних ризиків, а й підготує підґрунтя для швидшого післявоєнного відновлення України.

Модератором заходу виступила уповноважена з антикорупційної діяльності ОДУВС Світлана Файчук. До висвітлення питань були залучені провідні науковці університету.

Також до регіональних навчань долучилася координатор програми НАТО з виховання доброчесності Представництва НАТО в Україні Марина Когут.

Заступник начальника Управління запобігання корупції МВС Сергій Яременко ознайомив учасників з актуальними змінами до антикорупційного законодавства та підвів підсумки регіонального навчання.