• Українська
  • English
×

Науковиця ОДУВС взяла участь у спеціалізованому тренінгу з питань поводження з пацієнтом, ураженим хімічною, біологічною, радіаційною, ядерною та вибуховою речовиною високої потужності

22 травня доцент кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки ОДУВС майор поліції Галина Удренас взяла участь у спеціалізованому тренінгу «Поводження з пацієнтом, ураженим CBRNE (хімічною, біологічною, радіаційною, ядерною та вибуховою речовиною високої потужності) з особливою небезпекою дії радіаційного чи ядерного чинника». Захід проходив на базі Воєводської станції швидкої допомоги в м. Перемишль (Республіка Польща) за участю представників Ягеллонського університету в м. Кракові.

Мета тренінгу – поглиблення знань з догляду за пацієнтом, ураженим хімічною, біологічною, радіаційною, ядерною та вибуховою речовиною високої потужності. Також було розглянуто питання особистої безпеки лікаря медицини катастроф при догляді за ураженим хворим.

Тренери станції швидкої допомоги показали учасникам новітнє обладнання індивідуального захисту (медичні костюми, респіратори, рукавички, халати, плащі, чоботи, дозиметри та ін.) для лікарів медицини катастроф по догляду за ураженим пацієнтом. На тренінгу також було продемонстровано обладнання для швидких допомог та станції екстреної медичної допомоги з транспортування ураженого пацієнта до шпиталю.

Військові медики показали злагодженість між лікарями станції швидкої допомоги та військовими при надзвичайних ситуаціях для супроводу уражених хворих до спеціалізованих клінік для подальшого лікування.

По закінченню тренінгу зроблено наступні висновки: для курсантів системи МВС є доречним викладання матеріалу медицини катастроф з таких питань: особиста безпека поліцейського при поводженні з ураженим пацієнтом; допомога при транспортуванні пацієнтів, уражених біологічною, хімічною, радіаційною, ядерною та вибуховою речовиною високої потужності.

 

Перейти до вмісту