• Українська
  • English
×

Навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства

21 вересня 2023 на базі Одеського державного університету внутрішніх справ планується проведення навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства для територіальних органів МВС, закладів, установ та підприємств, що належать до сфери управління МВС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

1. Поняття корупції. Обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища. Кримінальна відповідальність за порушення антикорупційного законодавства України. Особливості кваліфікації корупційних злочинів у сфері службової діяльності.

2. Поняття конфлікту інтересів, його види. Відповідальність за порушення вимог антикорупційного законодавства в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

3.Обмеження щодо одержання подарунків, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності. Адміністративна відповідальність за порушення антикорупційного законодавства України. Особливості кваліфікації адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією у сфері службової діяльності.

4.Застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» щодо заходів фінансового контролю (декларування в умовах воєнного стану).

5. Поняття, права та гарантії викривачів, основні механізми захисту викривачів. Внутрішні та зовнішні канали здійснення повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Єдиний портал повідомлень викривачів. Механізми заохочення та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

6.Деякі аспекти запровадження стандартів доброчесності для працівників системи МВС.

Навчання проводитиметься в формі вебінару. Детальніше: електронна адреса: nzk_oduvs@ukr.net

Перейти до вмісту