• Українська
  • English
×

Міжнародна науково-практична конференція «Кібербезпека в Україні: правові та організаційні питання»

23 листопада в ОДУВС відбулась щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Кібербезпека в Україні: правові та організаційні питання». В роботі конференції взяли участь більше 60 представників із України, Туреччини, Угорщини, Італії, Ірландії та Португалії.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся ректор університету Дмитро Швець, який підкреслив, що основною метою конференції є пошук шляхів вирішення проблем, пов’язаних з правовими та організаційними питаннями забезпечення кібербезпеки в Україні, а також дослідження проблемних питань розвитку кримінального аналізу.

Також з вітаннями та побажаннями плідної праці виступили представники Консультативної місії Європейського Союзу в Одесі, CEPOL, Управління кримінального аналізу ГУНП в Одеській області та Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Учасники конференції зазначають, що проблема забезпечення кібербезпеки, використання інформаційних систем та технологій в боротьбі зі злочинністю, удосконалення форм та методів кримінального аналізу в умовах сьогодення набуває особливої актуальності як в теоретичному, так і в практичному вимірах.

Перейти до вмісту