• Українська
  • English
×

Маленькі херсонці відвідали дитячу виставу «Попелюшка»

Напередодні 395-ї річниці від дня народження відомого французького письменника, поета і критика, основоположника жанру літературної казки Шарля Перро (фр. Charles Perrault, 12 січня 1628, Париж, Королівство Франція), який є автором дуже популярних і всесвітньо відомих казок, працівники кадрового забезпечення ОДУВС разом із ад’юнктом кафедри теорії та філософії права підполковником поліції Ольгою КОРЖЕНКО влаштували сім’ям з Херсонщини неймовірне свято та відвідали разом дитячу виставу «Попелюшка» у Одеському академічному театрі музичної комедії ім. Михайла Водяного.

Хочеться зазначити, що більшість казок Шарля Перро друкуються ще й досі, а також знайшли своє відображення в операх, балетах, фільмах та театральних виставах.

Напевно, немає жодного дорослого, а тим більше дитини, хто не чув би про знамениту казку французького письменника Шарля Перро. Звичайно ж мова — про «Попелюшку». Добра історія про дівчину-замазуру, її злих зведених сестер, мачуху з черствим серцем і прекрасного принца, який покохав звичайну дівчину.

Попелюшка зачарувала принца своїм добрим серцем, вірністю, благородством і умінням любити — цими чарівними «почуттями, яким ніколи, ніколи не прийде кінець».

Під час вистави діти зробили крок у прекрасний світ казки, виявилися в полоні романтичних пригод, а дорослі випробовували велику силу віри та любові.

Отже, ми – маленькі українці, але з великим серцем віримо у сили ЗСУ та добро! А добро завжди перемагає – і наша маленька Україна обов’язково переможе!!!

Перейти до вмісту