Курсанти ОДУВС стали донорами крові для онкохворих дітей

Курсанти 2-го та 3-го курсів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ім. Олександра Одарія, разом із курсовими офіцерами старшим лейтенантом поліції Оленою Кравчук та старшим лейтенантом поліції Олексієм Лозовським, черговий раз стали донорами крові.

Уже традиційно курсанти долучаються до здачі крові для онкохворих дітей в Одеській обласній дитячій клінічній лікарні.

Майбутні офіцери зробили свій внесок у наповнення банку донорської крові, яку використають для дітей та інших громадян, яким вона необхідна.

За словами медиків, у період воєнного стану здача крові є особливо важливою. Адже кількість донорів зменшується, а кількість людей, що потребують допомоги — збільшується. Тож кожен може поділитись тим, що йому самому не вартує нічого, але комусь може врятувати життя.