• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС вибороли призові місця на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023»

13-15 вересня в м. Львів проходив чемпіонат ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023» серед команд закладів вищої освіти МВС. Загалом у змаганнях взяли участь 77 спортсменів, які представляли 11 ЗВО.

Курсанти ОДУВС посіли наступні призові місця:
– у ваговій категорії до 58 кг – третє місце посів курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Прийма Олег;
– у ваговій категорії до 71 кг – третє місце зайняли курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Ощепков Олександр та курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Царенко Вячеслав;
– у ваговій категорії до 98 кг – третє місце посів курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Філіпчук Ярослав.

Тренують спортсменів т.в.о. завідувача кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки майор поліції Юрій Коломієць та викладач кафедри Святослав Карапетьянц.

Перейти до вмісту