• Українська
  • English
×

Курсанти вишу відвідали Зоологічний музей Одеського національного університету імені І.І. Мечникова

28 вересня майбутні слідчі – курсанти 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування відвідали один з найдавніших музеїв України – Зоологічний музей Одеського національного університету імені Іллі Івановича Мечникова, який почав свою роботу в 1865 році.

Під час проведення екскурсії, яка тривала понад півтори години, курсанти дізнались багато цікавих фактів про світ тварин, який нас оточує.

Не обійшлось і без знань, що можуть становити професійний інтерес у майбутньому – як відрізняються між собою сліди укусів вовка та собаки, які отруйні істоти можуть становити загрозу для людини на території Одеської області, та ознаки смерті від них тощо.

Багато експонатів викликали цікавість з боку курсантів, серед них – скелет індійського слона та 29-метрового синього кита.

Проведення екскурсії стало можливим завдяки сприянню керівника наукового гуртка кафедри криміналістики та психології, доцента кафедри Ігоря Федорова та провідного фахівця факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування майора поліції Миколи Грабового.

Перейти до вмісту