• Українська
  • English
×

Зустріч курсантів університету з Уповноваженою з антикорупційної діяльності вишу

04 лютого в Одеському державному університеті внутрішніх справ Уповноважена з антикорупційної діяльності Світлана Файчук провела зустріч з курсантами 2-го та 4-го курсів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

У ході зустрічі присутнім було роз’яснено деякі положення Закону України «Про запобігання корупції», зокрема щодо неправомірної вигоди, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також кола суб’єктів, на яких поширюється дія цього Закону. Також було обговорено корупційні правопорушення, за вчинення яких передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Файчук Світлана розповіла слухачам, що на веб-сайті ОДУВС можливо анонімно чи відкрито залишити коротку інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення посадовими особами системи МВС, а також центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною. Повідомлення також можуть прийматися за електронною поштою povidom.oduvs@gmail.com або за тел. +38(048)702-50-62.  

Враховуючи, що курсанти 4-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції в цьому році є випускниками, вони повинні будуть обов’язково подати декларацію кандидата на посаду. Файчук Світлана звернула їх увагу на обов’язковість подання такої декларації, чинні нормативні акти, які регулюють порядок заповнення та подання електронної декларації, відповіла на запитання та висловила свої рекомендації.

Перейти до вмісту