Зустріч курсантів вишу з начальником слідчого відділення територіального підрозділу поліції Одещини

21 вересня курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування провели зустріч з капітаном поліції Ярославом Клиничем – заступником начальника відділення – начальником слідчого відділення Відділу поліції № 2 Одеського РУП №1 ГУНП в Одеській області, який розповів про свій досвід роботи у слідчих підрозділах, дав поради щодо прийняття процесуальних рішень та особливостей тактики проведення слідчих (розшукових) дій.

Курсанти з цікавістю слухали поради слідчого-практика, ставили запитання та на час зустрічі повністю занурилися у сьогоднішню проблематику протидії злочинності.

Зустріч пройшла за участю декана факультету підполковника поліції Віталія Яцковини, провідного фахівця факультету майора поліції Миколи Грабового і завідувачки кафедри криміналістики та психології підполковника поліції Валентини Горошко.