• Українська
  • English
×

В ОДУВС обговорили питання професійної підготовки поліцейських в Україні

25 травня кафедрою загальноправових та соціально-гуманітарних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ проведено V Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Професійна підготовка поліцейських в Україні: методологія, теорія, практика» з нагоди 50-річчя з дня заснування освітнього закладу МВС на Херсонщині.

«Сьогодні ми маємо чудову нагоду для зустрічі – 50-річчя з дня заснування освітнього закладу Міністерства внутрішніх справ на Херсонщині. Херсонський факультет був створений на базі закладу вищої освіти системи МВС, який проводив підготовку правоохоронців ще з 1973 року. З початку війни колективу факультету довелося пройти через окупацію, руйнування, переселення, втрату спокою та можливості продовжувати наукові дослідження, але ви вистояли і впевнено йдете вперед», – зауважив ректор університету доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України полковник поліції Дмитро Швець.

У інтернет-конференції взяли участь близько 100 здобувачів вищої освіти в офлайн-форматі та близько 180 учасників онлайн. Упродовж заходу були обговорені важливі питання, пов’язані із викликами сьогодення, сучасними проблемами юридичної науки, професійною підготовкою поліціянтів та майбутніх юристів.

Перейти до вмісту