В ОДУВС відбулось урочисте шикування з нагоди Дня Соборності України

Сьогодні, 23 січня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось урочисте шикування з нагоди Дня Соборності України. Ректор вишу полковник поліції Дмитро Швець нагадав курсантам та всьому особовому складу, наскільки важливим для України було підписання Акту злуки тоді, 104 роки тому, що раз і назавжди визначило бажання всього українського народу бути єдиним та неподільним в рамках суверенної соборної держави. Та наскільки важливого значення сьогодні набуває цей історичний документ, який затверджує та актуалізує історичне прагнення українського народу.

– В умовах військової агресії російської федерації ми розуміємо, наскільки важливим був той крок – підписання Акту Злуки. Єдність, Незалежність, Цілісність – за них ми боремось і сьогодні, постаючи проти нових викликів, і підтверджуючи могутній прояв волі народу до територіальної та національної консолідації. Кожен із вас на своєму місці робить важливу справу і свій внесок в захист суверенності нашої держави, у становлення української нації, – зазначив ректор.

Дмитро Швець нагадав, що в ці страшні часи біда може статись не лише на лінії фронту. Днями трапилась авіакатастрофа, яка забрала життя міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, працівників міністерства, екіпажу гвинтокрила та людей, які загинули на місці події.

– Денисом Анатолійовичем було зроблено дуже багато, як і з моменту його призначення міністром – і можу впевнено сказати, своє покликання він виконав з честю, так і з моменту повномасштабного вторгнення – адже його роль величезна в тому, що ми сьогодні тут маємо можливість проводити очне навчання, готувати вас, як фахівців, щоб ви стали справжніми професіоналами, – підкреслив Дмитро Швець.

Пам’ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

– Ми будемо продовжувати виконувати ті завдання, ідеї і концепції розвитку, які були затверджені міністром. Кожна концепція важлива для нас і необхідна, аби ви мали можливість виконувати завдання із захисту і територіальної цілісності України. Бережіть себе, рідних та близьких. Пам’ятайте, що життя не можна повернути. Нам всім ви потрібні живі, здорові та неушкоджені, а ми повинні підготувати вас як фахівців та професіоналів для нашої держави, – зауважив ректор.

На завершення, за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм грамотою МВС України був нагороджений декан факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції полковник поліції Володимир Дулгер, а подяку МВС вручено провідному фахівцю відділу організації служби старшому лейтенанту поліції Олександру Костецькому.