В ОДУВС відбувся розподіл випускників магістратури для подальшого проходження служби у поліцейських підрозділах

Сьогодні, 25 січня, відбувся персональний розподіл випускників факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ.

Комісія під головуванням начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області генерала поліції третього рангу Миколи СЕМЕНИШИНА провела розподіл випускників 2023 року денної форми навчання освітнього ступеня магістра для подальшого проходження служби у поліцейських підрозділах.

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ, розпочинаючи засідання, зазначив, що після розподілу та атестації здобувачі вищої освіти будуть направлені для подальшого проходження служби до ГУНП в Одеській та Вінницькій областях.

Здобувачі вищої освіти подякували викладачам за професійне навчання та дбайливе ставлення, а ті своєю чергою побажали випускникам-магістрам і після отримання дипломів продовжувати свою наукову роботу та досягати нових вершин.