• Українська
  • English
×

В ОДУВС відбувся випуск слухачів освітнього ступеня магістра факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування

Дипломи магістрів права випускникам вручили ректор університету Дмитро Швець, начальник Одеської районної військової адміністрації Олександр Гринчак та заступник начальника СУ ГУНП в Одеській області Олександр Федорчук.

Очільник Одеського району Олександр Гринчак наголосив на важливості навчання для кожного з нас і побажав поліцейським успіхів, кар’єрного росту та досягнення всіх поставлених перед собою цілей.

Олександр Федорчук дав настанови молодим правоохоронцям бути наполегливими та ініціативними, гідними синами своєї держави і з гордістю носити погони та однострій поліцейського.

Ректор вишу Дмитро Швець відмітив, що випускники – гордість кожного закладу вищої освіти. «Я переконаний, що кожен з вас готовий до тих викликів, які стоять перед працівниками поліції у цей непростий час. Мирного неба, міцного здоров’я і єдності у досягненні нашої спільної мети – Перемоги».

Перейти до вмісту