В Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочалися курси довузівської підготовки!

В Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочалися курси довузівської підготовки щодо складання національного мультипредметного тесту з української мови, історії України, іноземної мови, математики, іспиту з оцінки рівня фізичної підготовленості та складання Єдиного вступного іспиту.

Перший проректор університету полковник поліції Сергій Братель привітав майбутніх вступників з початком підготовчих занять, побажав під час проходження курсів довузівської підготовки підвищити свій рівень знань і в подальшому скласти на високі бали предмети національного мультипредметного тесту, Єдиного вступного іспиту та вступні випробування в університеті.

Начальник відділу довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників Оксана Юрочко ознайомила абітурієнтів з розкладом занять на курсах довузівської підготовки, які проходитимуть до 08 квітня 2023 року, щосуботи за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1.

Перший день проведення занять на курсах довузівської підготовки пройшов для абітурієнтів активно, пізнавально та цікаво, окрім здобутих знань майбутні вступники відвідали оновлену експозицію музею та ознайомилися з матеріально-технічною базою університету.