• Українська
  • English
×

Відкритий турнір зі спортивного самбо в ОДУВС

Сьогодні, 11 березня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся Відкритий турнір зі спортивного самбо, присвячений 101-й річниці з дня заснування навчального закладу.

Учасників змагань привітали керівництво вишу та почесні гості заходу: голова Наглядової ради університету, народний депутат України Олексій Леонов; президент Одеської міської федерації самбо Каджик Бабаджанян; президент відокремленого підрозділу Одеської обласної федерації самбо Володимир Домніцак; голова спортивного клубу поліції “Патріот” Руслан Карлюка та інші.

Після виконання Державного Гімну України присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, в кого забрала життя ця страшна війна.

На початку змагань за високі досягнення в навчанні, вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, цілеспрямованість та активну участь у спортивних заходах університету Подяку Вченої ради оголошено Ганні Мукан. Спортивний розряд кандидата у майстри спорту України з боротьби самбо вручено Каніковській Валерії.

Далі увазі присутніх було представлено виступ майстра спорту з боротьби самбо та рукопашного бою, почесного динамівця Миколи Пасічника, а також показовий виступ курсантів ОДУВС з рукопашного бою.

Свою силу, міць та витривалість сьогодні у спортивному залі ОДУВС продемонстрували юнаки та дівчата 2009-2010; 2011-2012; 2013-2014; 2015-2016 р.н. з усієї України.

Змагання подарували присутнім чимало яскравих та незабутніх моментів, не залишивши байдужим нікого з тих, хто прийшов підтримати учасників.

Переможці отримали подарунки від Одеської обласної організації ФСТ “Динамо” України в Одеській області.

Разом з цим, від спортивного клубу поліції “Патріот” курсантам університету було передано 6 комплектів спортивного одягу для занять боротьбою самбо.

Турнір пройшов за сприяння кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки вишу.


Перейти до вмісту