• Українська
  • English
×

Впровадження рекомендацій та порад проєкту «Скажи чесно, ти як?»

З метою формування культури піклування про власне ментальне здоров’я відбулася зустріч психологів відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету з курсантами ОДУВС, в рамках впровадження рекомендацій та порад проєкту «Скажи чесно, ти як?».

Зустріч була спрямована на розуміння того, що відчуття хвилювання, тривоги, страхів – цілком нормальна реакція особистості на ненормальні умови чи обставини.

Були продемонстровані відеоролики, які розміщені на спеціальній сторінці http://howareu.com, в яких українські зірки та телеведучі щиро діляться своєю історією та швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом. Студенти мали змогу спробувати дані техніки в ході зустрічі та визначити для себе найдієвіший спосіб зняття психоемоційної напруги.

Під час обговорення присутні поділилися своїми враженнями щодо важливості даного проєкту в умовах сьогодення та зазначили важливість щоденного піклування про власне ментальне здоров’я, відновлення ресурсних джерел.

Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує Міністерство охорони здоров’я УкраїниWorld Health Organization (WHO)– експертний партнер, виконавчий партнер – ГО «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки й ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID – US Agency for International Development).

Перейти до вмісту