• Українська
  • English
×

Академічна мобільність студентів та викладачів Одеського державного університету внутрішніх справ

У рамках Договору про співпрацю між Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та Одеським державним університетом внутрішніх справ в частині здійснення академічної мобільності викладачів та здобувачів вищої освіти, 29 квітня до ОДУВС прибули студенти на чолі з проректором з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету к.ю.н., доцентом, академіком Андрієм Боровиком.

Відкрив захід проректор ОДУВС д.ю.н., професор Максим Корнієнко, який наголосив на важливості того, що студенти під час воєнного стану можуть реалізовувати право на участь в академічній мобільності, познайомитися з освітнім процесом та матеріальною базою університету.

Директор інституту права та безпеки д.ю.н., професор Андрій Бабенко підкреслив необхідність таких заходів, оскільки є можливість ознайомитися з особливостями викладання на різних програмах, культурного обміну та зміцнення освітніх і партнерських відносин.

Академік Андрій Боровик відмітив практичну важливість таких заходів, звернув увагу на їх особливості та побажав усім успіху у набутті нових знань.

Перейти до вмісту