Музей

1422269515_flag

Музей історії Одеського державного університету внутрішніх справ відіграє велику роль в патріотичному і культурному вихованні курсантів та студентів університету, у профорієнтаційній роботі.

За останній час проведена повна реконструкція, яка сприяє проведенню активної роботи з особовим складом, відвідувачами музею та гостями університету.

 Завдяки оновленню фонду сьогодні музей має три основних розділи:

– створення спеціальних Одеських курсів міліцейського складу, які були реорганізовані в школу міліції;

– початок Другої світової війни, героїчна оборона Одеси та участь особового складу Одеської школи міліції в захисті міста;

– навчальний заклад післявоєнних часів і нині.

В інтер’єрі музею є оглядові експонати. Серед них – зразки форменого одягу працівників міліції різних часів, холодна і вогнепальна зброя, нагороди та інші оригінали документів працівників і службовців навчального закладу.

Також виставлена велика кількість різноманітних видів саморобної зброї, яка була вилучена у злочинців у ході оперативно-розшукової діяльності одеської міліції.

Стенди музею заповнені подарунками зарубіжних делегацій, почесних гостей і випускників університету.

Професійно оформлені експонати забезпечують музей повноцінним життям: за останні 5 років його відвідали понад 10 тисяч осіб. Дуже популярним заходом є відвідування музею учнями одеських шкіл. Тут на них чекає досить захоплююча розповідь про історію розвитку та досягнення міліції Одещини з моменту її створення до сьогодення. У свою чергу, курсанти і студенти університету цікавляться історією свого колективу, заходячи до нього самостійно або у складі групи. Також вони із задоволенням приводять до музею своїх товаришів та батьків.

 Музей історії університету дійсно є провідником кращих традицій – вихователем молодих офіцерів гідними громадянами своєї Батьківщини, здатними виконувати священний обов’язок перед своїм народом.

 

ЗАВДАННЯ

  • проведення тематичних зустрічей, під час визначних подій в житті навчального закладу та держави;
  • забезпечення відвідування музею в дні принесення Присяги на вірність народові України на початку навчального року, в день випуску молодих офіцерів та в ювілейні дати.

 fourdomгуттаперчевые