Наукова діяльність

Викладачі кафедри постійно беруть участь у виховних заходах кафедри, факультету та університету в цілому. Виявом професіоналізму викладачів є  безперервне заняття науковою діяльністю в межах власних дослідницьких тематик, що знаходить своє відображення у значній кількості виданих наукових публікацій. Члени кафедри беруть активну участь у наукових та науково-практичних конференціях, рецензують наукові та науково-методичні видання, автореферати дисертацій, виступають опонентами на захисті дисертацій.

 

image003 image005 image007

Колектив кафедри успішно працює над виконанням ряду індивідуальних науково-дослідницьких проектів, які є складовою загальної теми «НАЦІОНАЛЬНО-ДЕМОКРАТИЧНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ В УКРАЇНІ ДОБИ ДЕРЖАВНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В КОНТЕКСТІ ПОСТКОМУНІСТИЧНИХ ПРАВОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ».

                                               image015image013image011

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ НАУКОВИХ  КОНФЕРЕНЦІЙ ТА КРУГЛИХ СТОЛІВ

Кафедра українознавства постійно є ініціатором та організатором наукових конференцій та круглих столів. Так, з моменту створення кафедри, було організовано та проведено:

Шість міжнародних наукових конференції «Революції в Україні у ХХ-ХХІ ст.: співзвуччя епох». У 2018 році планується провести міжнародну наукову конференцію за темою: «Злочини тоталітарного режиму у 30-х роках ХХ століття»;

Всеукраїнська наукова конференція «Держава і право незалежної України: здобутки та перспективи» (2016);

Круглий стіл «Т.Г.Шевченко – голос душі українського народу» (2014);

Круглий стіл «Історична пам’ять українського народу в контексті Другої світової війни» (2015);

Круглий стіл «Європейський мовний аспект: історія та сучасність» (2015);

Чотири круглих столи «Мова і право» (2014-2017);

Круглий стіл «Значення Революції гідності для формування української державності і нації» (2018)

  image017 image019

До наукової роботи залучаються курсанти та студенти університету. Працює курсантсько-студентський науковий гурток „Джерело”.

image022 image023 image025

ВИХОВНА РОБОТА

Щороку, 9 листопада, урочисто відзначається День української писемності та мови зі студентами та курсантами ОДУВС.

image027 image029 image031

У межах курсів історії та культури України, етики та естетики проводяться навчальні екскурсії в одеські історичні та художні музеї: Одеський художній музей, Одеський історико-краєзнавчий музей, Археологічний музей, Літературний музей, Музей західного та східного мистецтва, Музей історії органів внутрішніх справ Одеської області.

                                                 image035 image037

ТВОРЧІ КОНКУРСИ НА КРАЩЕ НАПИСАННЯ ТВОРУ-ЕСЕ

З нагоди 20-ї річниці Всесвітнього дня толерантності (16 листопада 2016 р.), доцентом кафедри українознавства Шмаленко Ю.І. було проведено конкурс твору-есе на тему «Значення толерантності в роботі юриста».

image041 image039 image043

До Дня української писемності та мови (09 листопада 2016 р.), доцентами Тягнирядно Є.В. та Шаповаленко Н.М. було проведено конкурс серед курсантів та студентів на краще написання твору-есе «Немає нічого ціннішого за слово».

Переможців даного конкурсу було нагороджено Почесними грамотами.

Кафедра підтримує зв’язок з правоохоронними органами Одеси та області, яким викладачами кафедри надається допомога в освоєнні державної мови, укладанні термінологічних словників для співробітників поліції, проводяться лекції з професійної етики тощо.

short weddingdressesиз китая