Кафедра спеціальної фізичної підготовки

Кафедра спеціальної фізичної підготовки є основним навчально-науковим структурним підрозділом університету, який забезпечує навчальну, виховну, методичну і науково-дослідну роботу за напрямами своєї спеціалізації.З перших днів існування навчального закладу викладалися бойова і фізична підготовка, отже історія кафедри відображає історію розвитку університету.

Починаючи з 1949 року, введена  військова підготовка, яка складалася з вогневої підготовки, військової топографії, знання статутів Збройних Сил.Із розвитком та зміною статусу навчального закладу розширювались і удосконалювались направлення діяльності кафедри. У 1990 році був створений цикл бойової і тактико-спеціальної підготовки, який передбачав також автомобільну і фізичну підготовку. Пізніше було створено цикл військових дисциплін і фізичної підготовки, а в 1994 році – утворена кафедра бойової і фізичної підготовки.  У зв’язку із розширенням напрямів діяльності, у 1995 році кафедра була перейменована в кафедру спеціальної тактики і фізичної підготовки, а після створення університету –  в кафедру спеціальної і фізичної підготовки.

Основними завданнями кафедри є: організація і забезпечення на належному науковому і методичному рівнях навчально-виховного процесу  з навчальних дисциплін, які закріплені за кафедрою; проведення наукових досліджень за профілем кафедри; надання методичної допомоги керівництву факультетів в організації і проведенні виховної роботи з курсантами, студентами і слухачами.

В  університеті організована й проводиться секційно-спортивна робота перемінного складу з наступних видів спорту: боротьба самбо і дзюдо, легка атлетика, багатоборство, рукопашний бій, гирьовий спорт, міні-футбол, боротьба самбо і боротьба дзюдо, баскетбол, волейбол.

Викладачі кафедри і спортсмени Одеського державного університету внутрішніх справ беруть участь у змаганнях на першість Одеської обласної організації ФСТ “Динамо” України, у чемпіонатах серед вищих навчальних закладів МВС України, чемпіонатах ЦСКМ України, обласних, міжнародних, всеукраїнських спартакіадах та інших змаганнях.

 

Контакти:

м. Одеса, вул. Успенська, 1

Тел. (066) 639-16-70

Е-mail: fizkyltprivet@ukr.net

 лобановский александр фотоelastane dress