Кафедра кримінального права та кримінології

Кафедра кримінального права та кримінології була створена 30 квітня 1994 року.

Сьогодні кафедра займає особливе місце в системі професійно-правової освіти, є фаховою для підготовки бакалаврів, магістрів та аспірантів.

На сучасному етапі розвитку, в умовах зростання в Україні організованих, насильницьких та корисливих кримінальних правопорушень, криміналізації суспільства, ефективність законодавства щодо кримінальної відповідальності у значній мірі залежить від правильного його застосування, що, в свою чергу, вимагає від практичних співробітників не тільки досконалого вивчення кримінального законодавства, але й знань та навичок застосування його норм в умовах реформування усієї правової системи України.

Все більшого значення в сучасних умовах набуває юридична база запобігання кримінальних правопорушень, зокрема положення кримінального, кримінально-виконавчого законодавства, а також науково-теоретичні та практичні рекомендації з кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології.

Сучасний склад кафедри – це колектив спеціалістів, більшість з яких мають багаторічний досвід практичної та наукової роботи.

Контакти:

м. Одеса, пров. Сабанський, 4

Тел: 067-727-57-31

E-mail: kafkpoduvs4a@ukr.net

prodvijenieпрога для определения позиций сайта в поисковиках