Кафедра адміністративної діяльності поліції

photo_2021-09-09_09-01-59

Кафедра адміністративної діяльності поліції

Кафедра адміністративної діяльності поліції – базовий структурний підрозділ факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ. Завідувач кафедри Пишна Алла Георгіївна, кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції.

Кафедра забезпечує вивчення навчальних дисциплін пов’язаних з адміністративною діяльністю Національної поліції України, особливо акцентуючи увагу на питаннях взаємодії з населенням на засадах партнерства, запобіганню та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та нелегальній міграції, захисті та дотриманні прав людини в діяльності органів Національної поліції та багатьох інших практичних аспектах діяльності поліції. Навчальні дисципліни, що викладаються на кафедрі, характеризується практичною спрямованістю.

Для посилення зв’язку теоретичної та практичної складової підготовки поліцейських для проведення практичних та семінарських занять залучаються поліцейські територіальних органів (підрозділів) Національної поліції та державні службовці і співробітники інших органів публічного адміністрування. Практичні заняття з окремих тем проводяться безпосередньо в базових підрозділах Національної поліції. Для їх проведення запрошуються досвідчені працівники практичних підрозділів поліції.

Кафедра підтримує постійні зв’язки з підрозділами превентивної діяльності ГУНП в Одеській області та інших областей, в яких курсанти проходять навчальну практику та стажування.

З метою посилення практичної складової в навчальному процесі кафедра забезпечує функціонування спеціалізованих навчальних полігонів: «Лінія 102», «Інтерактивна класна кімната» та «Поліцейська станція», які використовуються для відпрацювання здобувачами освіти практичних вмінь та навиків поліцейської діяльності.

Науково-педагогічний склад кафедри постійно працює над вдосконаленням свого професійного рівня та викладацької майстерності. Серед представників кафедри є сертифіковані тренери з питань забезпечення та захисту прав дітей; запобігання та протидії домашньому насильству; протидії торгівлі людьми тощо.

Науково-педагогічні працівники кафедри підтримують наукові зв’язки із провідними науковцями закладів вищої освіти України та представниками неурядових і громадських організацій. На кафедрі ведеться робота над підготовкою наукових статей, які виходять у фахових наукових виданнях України, в електронних фахових наукових виданнях України, у міжнародних наукових виданнях, у інших виданнях; тез виступів на міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях тощо.

Науково-педагогічний склад кафедри є науковими керівниками аспірантів (ад’юнктів).

На кафедрі функціонує курсантсько-студентський науковий гурток «Правоохоронець-науковець». Члени гуртка та науково-педагогічний склад кафедри постійно залучаються до проведення профорієнтаційних заходів у закладах освіти.

Представники кафедри на постійній основі співпрацюють з міжнародними організаціями, зокрема з Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (OSCE), представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Консультативною місією Європейського союзу в Україні (КМЕС), приймають участь у підготовці навчально-методичних видань, задіяні різноманітних науково-практичних заходах та тренінгах. Серед представників кафедри є сертифіковані тренери з питань забезпечення та захисту прав дітей; запобігання та протидії домашньому насильству; протидії торгівлі людьми тощо.

Співробітники кафедри постійно підвищують свою кваліфікацію, приймають участь у тренінгах, міжнародному обміну досвідом поліцейськими по програмі CEPOL та міжнародному стажуванню.

Представники кафедри також активно співпрацюють з неурядовими та громадськими організаціями, зокрема з «Ла Страда – Україна», «ГР “Віра. Надія. Любов» та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» де вони виступають в якості консультантів, тренерів, розробників методичних розробок, брошур, плакатів з питань запобігання домашнього насильства та гендерно обумовленого насильства, торгівлі людьми, ювенальної злочинності та інших питань.

 

Контакти кафедри: 067-483-42-23

м. Одеса, пров. Сабанський, 4, каб. 231, 322.

как за ночь избавиться от прыщейлобановский депутат