Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

photo52877511945398321461

Факультет здійснює підготовку кадрів для підрозділів кримінальної поліції  Національної поліції України за державним замовленням, а саме: підготовка здобувачів вищої освіти за денною формою навчання на основі повної загальної середньої освіти для здобуття освітнього ступеня бакалавра за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» (262) (строк навчання – 3 роки).

Під керівництвом досвідчених викладачів курсанти наполегливо опановують  найсучасніші досягнення юридичної науки та спеціальні дисципліни, вчаться володіти засобами спеціальної техніки та зброєю.

До складу факультету входять наступні кафедри:

Науково-педагогічний склад має значний досвід у практичній діяльності, адже неодноразово брали участь у розкритті  злочинів, перебуваючи на різних посадах в практичних підрозділах. Багатий емпіричний  матеріал трансформовано в унікальні навчальні курси та актуальні наукові дослідження.

Працівники кафедри оперативно-розшукової діяльності протягом усього терміну навчання формують у курсантів навички оперативної роботи в практичних підрозділах та специфіку розкриття кримінальних правопорушень різних видів та напрямків.

Для навчання та відпочинку на факультеті створено всі належні умови. У курсантів є можливість займатися науковою діяльністю, брати участь у конференціях, всеукраїнських конкурсах наукових робіт.

Багато випускників факультету успішно захистили кандидатські дисертації. Чимало курсантів факультету займаються творчою діяльністю у колективах університету. На факультеті навчаються майстри спорту, кандидати у майстри спорту, серед яких чемпіони світу, чемпіони міжнародних турнірів, призери національних першостей, які є членами збірних команд університету з прикладних видів спорту.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції це:

  • високопрофесійний викладацький склад;
  • широкі можливості для всебічного розвитку: наукова діяльність, творчість,   спорт;
  • дбайливо створені умови для навчання та проживання;
  • стовідсоткове працевлаштування після закінчення навчання.

Саме тому випускники факультету – це кваліфіковані правоохоронці, що забезпечують стабільність і порядок. Вони впевнені, що отриманих знань достатньо для ефективної протидії злочинності, а у складних ситуаціях завжди можна розраховувати на допомогу викладачів та керівництва факультету й університету, адже зв’язок з випускникам постійно підтримується.

Контакти:

м. Одеса, вул. Успенська, 1

Тел: (048) 709-50-81

E-mail: fpfpkmoduvs@ukr.netизготовление сайтовprodvijenie.xyz