Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

Факультет здійснює підготовку кадрів для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України за державним замовленням, а саме: підготовка здобувачів вищої освіти за денною формою навчання на основі повної загальної середньої освіти освітнього ступеня бакалавра за спеціальністю: «Правоохоронна діяльність» (262) (строк навчання – 3 роки).

Під керівництвом досвідчених викладачів курсанти наполегливо опановують найсучасніші досягнення юридичної науки та спеціальні дисципліни, вчаться володіти засобами спеціальної техніки та зброєю.

До складу факультету входять наступні кафедри:

– кібербезпеки та інформаційного забезпечення;

– оперативно-розшукової діяльності;

– вогневої підготовки;

– тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки.

Науково-педагогічний склад має значний досвід у практичній діяльності, адже викладачі неодноразово брали участь у розкритті злочинів, перебуваючи на різних посадах в практичних підрозділах. Багатий емпіричний матеріал трансформовано в унікальні навчальні курси та актуальні наукові дослідження.

Працівники кафедри оперативно-розшукової діяльності протягом усього терміну навчання формують у курсантів навички оперативної роботи в практичних підрозділах та специфіку розкриття кримінальних правопорушень різних видів та напрямків.

Для навчання та відпочинку на факультеті створено всі належні умови. У курсантів є можливість займатися науковою діяльністю, брати участь у конференціях, всеукраїнських конкурсах наукових робіт.

Багато випускників факультету успішно захистили кандидатські дисертації. Чимало курсантів факультету займаються творчою діяльністю у колективах університету. На факультеті навчаються майстри спорту, кандидати у майстри спорту, серед яких чемпіони світу, чемпіони міжнародних турнірів, які є членами збірних команд університету з прикладних видів спорту.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції це:

– високопрофесійний викладацький склад;

– широкі можливості для всебічного розвитку: наукова діяльність, творчість, спорт;

– дбайливо створені умови для навчання та проживання;

– стовідсоткове працевлаштування після закінчення навчання.

Саме тому випускники факультету – це кваліфіковані правоохоронці, що забезпечують стабільність і порядок. Вони впевнені, що отриманих знань достатньо для ефективної протидії злочинності, а у складних ситуаціях завжди можна розраховувати на допомогу викладачів та керівництва факультету й університету, адже зв’язок з випускниками постійно підтримується.

Контакти:

м. Одеса, пров. Сабанський, 4

E-mail: fpfpkmoduvs@ukr.net

изготовление сайтовprodvijenie.xyz