ВСЕУКРАЇНСЬКА КУРСАНТСЬКО-СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ТА ПРАВОЗАХИСНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ТЕНДЕНЦІЙ”

Місце: м. Одеса, вул. Успенська, 1.
Час: 14.00
10 / 04 / 2020

ШАНОВНІ МОЛОДІ НАУКОВЦІ!

Інформаційний лист

Запрошуємо Вас прийняти участь у Всеукраїнській курсантсько-студентській науково-практичній конференції «Проблемні питання правоохоронної та правозахисної діяльності в контексті євроінтеграційних тенденцій», яка відбудеться 27 березня 2020 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

Робоча мова – українська, англійська,німецька, російська

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

• цивільне та сімейне право;
  • цивільний процес;
  • господарське право;
  • трудове право та право соціального забезпечення;
  • екологічне та земельне право.

Для участі в конференції слід до 23 березня 2020 року надіслати одночасно:

• заявку на участь у конференції (форма додається);
  • тези доповіді (вимоги додаються);
  • рецензію наукового керівника (умова включення повідомлення (тез) у збірку матеріалів конференції);
  • копія квитанції про оплату організаційного внеску (відсканована та прикріплена до листа).

Файли з заявкою, тезами доповіді, рецензією наукового керівника та копією квитанції повинні мати наступні назви за прикладом: Гаврилюк_заявка; Гаврилюк_тези; Гаврилюк_рецензія; Гаврилюк_квитанція.

Усі матеріали для участі в конференції необхідно надіслати на адресу електронної пошти оргкомітету:

kaf_cpd@ukr.net

КООРДИНАТИ ОРГКОМІТЕТУ

Кафедра цивільно-правових дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ

Кафедра цивільного права та процесу Львівського державного університету внутрішніх справ

• Маковій Віктор Петрович, завідувач кафедри, к.ю.н., доцент; тел. (067)  841 91 76;
  • Церковна Олена Володимирівна, доцент кафедри, к.ю.н., доцент; тел. (067)  907 87 92