• Українська
  • English
×

Вплив інтернет-мережі на психіку дітей та молоді – виклик сьогодення

Місце: м. Одеса, вул. Успенська, 1
Час: 10:00
27 / 03 / 2017

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

27 березня 2017 року Одеський державний університет внутрішніх справ проводить Всеукраїнський круглий стіл «Вплив інтернет-мережі на психіку дітей та молоді – виклик сьогодення».

Стрімкий розвиток інформаційних технологій змусив сучасне покоління дітей і молоді зіткнутися з принципово новими викликами, які потребують негайного вирішення, серед них: небажаний контент, у вигляді порнографії, сцен насильства та жорстокості, а також відкриті, приховані та замасковані суїцидальні захоплення, на кшталт квест-ігор «Синій кит», «Тихий дім» та «Білий ведмідь».

Метою проведення круглого столу є вивчення означених викликів, привертання уваги батьків, дітей, молоді, органів влади та громадськості до потенційних загроз Інтернет-простору, узагальнення наукового та практичного досвіду для комплексної протидії.

До участі у круглому столі запрошуються вчені, ад’юнкти (аспіранти), магістри, практичні працівники правоохоронних та контролюючих органів, громадські діячі, працівники системи освіти, які здійснюють науковий пошук за напрямом роботи чи цікавляться тематикою заходу.

НАПРЯМИ РОБОТИ КРУГЛОГО СТОЛУ

 

  1. Інтернет-ресурси як засіб розповсюдження шкідливого контенту (oduvs_kiber@ukr.net).
  2. Психологічні аспекти впливу інтернет-мережі на формування суїцидальних проявів у дітей та молоді (merkulovayuliya75@gmail.com).
  3. Віктимологічна профілактика суїциду дітей та молоді (kafkpoduvs4a@ukr.net).
  4. Правові проблеми кримінальної відповідальності за доведення до самогубства (kafkpoduvs4a@ukr.net).
  5. Взаємодія органів публічної адміністрації та громадськості щодо формування стійкості дітей та молоді до негативного впливу шкідливого контенту (kovalyova@email.ua).

Робоча мова круглого столу – українська.

Перейти до вмісту