Кримінально-правові та кримінологічні аспекти протидії злочинності

Місце: м. Одеса, вул. Успенська, 1
Час: 10:00
25 / 11 / 2016
Записатись

Ваше ІМ'Я та ПРІЗВИЩЕ (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш Телефон (обов'язково)

Ваше Повідомлення

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Кримінально-правові та кримінологічні аспекти протидії злочинності», яка відбудеться 25 листопада 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ.
    До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, магістри, курсанти (студенти) та практичні працівники, які здійснюють науковий пошук за напрямами роботи конференції.
    Робочі мови конференції:
    – українська;
    – російська.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
    1. Проблеми формування сучасної кримінальної політики держави.
    2. Значення правильного застосування норм кримінального законодавства у механізмі протидії злочинності.
    3. Запобігання злочинності в Україні: науково-теоретичні та практичні проблеми.
    4. Пенітенціарне запобігання злочинам.
    5. Інноваційні підходи до запобіжної діяльності: сучасний стан та зарубіжний досвід.