• Українська
  • English
×

ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Протидія організованій злочинній діяльності»

Місце: м. Одеса, вул. Академічна, 2
Час:
19 / 04 / 2019

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Інфомаційний лист

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Протидія організованій злочинній діяльності», яка відбудеться 19 квітня 2019 року у Національному університеті «Одеська юридична академія» за адресою: вул. Академічна, 2, м. Одеса.

До участі у конференції запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів та установ, аспіранти, ад’юнкти, докторанти та здобувачі наукових ступенів, працівники судових та правоохоронних органів, практикуючі юристи, а також особи обізнані проблемами протидії організованій злочинній діяльності.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Обговорення актуальних проблем кримінально-правових, кримінальнопроцесуальних, криміналістичних проблем протидії організованій злочинній діяльності, узагальнення наукового і практичного досвіду їх вирішення.

Форма проведення – заочна.

Заявка на участь у роботі конференції та тези доповіді надсилаються до 15 квітня 2019 року: електронний варіант на електронну адресу lev0408@ukr.net.

За додатковою інформацією звертайтеся: 

кафедра криміналістики  Національного університету «Одеська юридична академія», професор кафедри, д.ю.н., професор Аркуша Лариса Ігорівна,  тел. 0674841037

кафедра публічного управління та адміністрування факультету №2 Одеського державного університету внутрішніх справ, завідувач кафедри, к.ю.н., доцент Шелехов Артем Олексійович, тел. 067937497

Перейти до вмісту