• Українська
  • English
×

Всеукраїнська науково-практична конференція «УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ У ПРОЦЕСІ ЗДІЙСНЕННЯ СТАБІЛІЗАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ НА ДЕОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ: ВИМОГИ СЬОГОДЕННЯ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ У ПРОЦЕСІ ЗДІЙСНЕННЯ СТАБІЛІЗАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ НА ДЕОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ: ВИМОГИ СЬОГОДЕННЯ», яка відбудеться 14 квітня 2023 року

Напрями роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції:

  1. Удосконалення тактики та забезпечення безпеки працівників поліції при проведенні стабілізаційних заходів на деокупованих територіях.
  2. Протидія поліцейських колабораційній діяльності на звільнених територіях, несення служби на блокпостах (застосування поліцейських заходів примусу в умовах деокупації).
  3. Сучасні заходи та засоби надання працівниками поліції домедичної допомоги потерпілим під час забезпечення публічної безпеки і порядку.
  4. Вогнева підготовка поліцейських: виклики сучасності.
  5. Безпека життєдіяльності та охорона праці поліцейських як пріоритетні напрями в системі збереження життя і здоров’я працівників поліції у складних умовах несення служби під час воєнного стану та в післявоєнний період.
  6. Актуальні проблеми професійної підготовки правоохоронців щодо забезпечення безпеки дорожнього руху. Напрями їх вирішення у ЗВО МВС України й територіальних підрозділах Національної поліції України.
  7. Психологічна підготовка та сучасні педагогічні засоби навчання поліцейських до ефективного несення служби із забезпечення публічної безпеки та охорони громадського порядку в екстремальних умовах запровадженого воєнного стану та в повоєнний час.

Місце проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції: Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ, 21 км Старокиївської дороги, 42-В, м. Одеса, 65025

Робочі мови науково-практичної конференції: українська, англійська. Форми участі: очна, заочна.

Для участі в роботі науково-практичної конференції до 14 квітня 2023 року надіслати в окремих файлах одним ел. листом на електронну адресу vajda2015@ukr.net

Інформаційний лист

Перейти до вмісту